Centrum Edukacji Zdrowotnej

 

Centrum Edukacji Zdrowotnej realizuje swoje zadania na warszawskim Ursynowie, gdzie prowadzi zajęcia oraz kompleksowe wsparcie edukacyjne dla grup docelowych Programu Edukacji Onkologicznej.

cez duze
Centrum oferuje wszelkiego rodzaju usługi mające na celu propagowanie edukacji zdrowotnej, porady specjalistyczne i wsparcie psychologiczne. W ośrodku będą odbywać się również sesje terapeutyczne, spotkania grup wsparcia, jak również warsztaty i szkolenia, wykłady. Dla każdej osoby odwiedzającej Centrum Edukacji Zdrowotnej jest udostępniona czytelnia z materiałami edukacyjnymi.


Profesjonalne wsparcie pracowników umożliwia odwiedzającym wykształcenie praktycznych umiejętności, dokonywanie świadomych wyborów m.in. żywieniowych i zdrowotnych oraz zapobieganie powstawaniu niekorzystnych wzorów zachowań społecznych, które przyczyniają się do podwyższania ryzyka powstawania chorób. Centrum oferuje kompleksową opiekę stanowiącą uzupełnienie tradycyjnej opieki medycznej poprzez usługi edukacyjne i porady specjalistyczne we wszystkich fazach choroby nowotworowej. Wsparciem objęci zostaną zarówno chorzy, rodziny i ich bliscy, jak i pracownicy medyczni oraz wolontariusze.

Nad poprawnością merytoryczną prowadzonych działań, pełni kontrolę Komisja ds. Programu Edukacji Onkologicznej.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, zadzwoń i umów się na wizytę do:
– psychologa,
– psychoonkologa,
– dietetyka,
– psychiatry,
– dermatologa.

Dla osób, które potrzebują pomocy, a sytuacja finansowa na to nie pozwala, mamy możliwość ubiegania się o dofinansowanie którego maksymalna kwota nie może przekroczyć 50% kosztów wizyty. Dofinansowanie odbędzie się w ramach realizowanego Programu.

Szczegółowe zasady ubiegania się o taką pomoc określone zostały w Regulaminie dofinansowania wizyt, którego załącznikiem jest Wniosek o dofinansowanie wizyt. Wnioski należy składać w Centrum Edukacji Zdrowotnej.

Dodatkowo organizujemy:
– grupy wsparcia,
– zajęcia relaksacyjne,
– muzykoterapię,
– psychoterapia tańcem i ruchem,
– warsztaty, szkolenia.

Zajęcia grupowe dedykowane dla osób z chorobą nowotworową i ich rodzin są bezpłatne. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą zajęć bezpłatnych – ZAJĘCIA BEZPŁATNE.

PRZYGOTUJ SIĘ DO WIZYTY
W przypadku wizyty u specjalisty dietetyka – prosimy o przygotowanie się poprzez wypełnienie dzienniczka spożycia żywności w ciągu trzech kolejnych dni: 2 dni powszednie i 1 dzień świąteczny (wolny od pracy). Najlepiej jest dokonywać wpisów bezpośrednio po spożyciu posiłku.
Pliki do pobrania:
Instrukcja wypełnienia
Dzienniczek spożycia żywności

Centrum Edukacji Zdrowotnej
ul. Nowoursynowska 143K lok. U2
nr domofonu 313 (wejście również od ul. Rosoła).
02-776 Warszawa
tel. 22 401 2 801
tel. kom. 606-908-388

 

 

Na dół

Drodzy Darczyńcy! Dziękujemy!

Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i realizacji programu oraz jego dalszego rozwoju.

Na dół

Sponsoruj naszą działalność i zyskuj skuteczną reklamę

Jednym z profitów sponsoringu naszego programu jest reklama w internecie na naszych stronach.

Do góry

Patronat

Oto instytucje które sprawują nad nami patronat

W górę